Efekt:MYDLANEJ BAŃKI

Ktoś o KIM do niedawna jeszcze myślałam bardzo,bardzo ciepło….Ktoś,KTO był dla mnie tak ważny,że gdy działo się coś złego…NIE mogłam spać….Ktoś,KTO…….

…….gdy dzieją się sprawy ważne…naprawdę ważne…..nie lubię sie dowiadywać o nich na fb.Na tak pogardzanym i obsmiewanym fb.Zatem WSZYSTKO było,jak BAŃKA MYDLANA.Zrozumiałam przekaz.

Bańka mydlana pękła,a ja mam mokrą twarz.I minę idiotki.

Blog to też miejsce dla moich ….MOICH refleksji….swoisty dziennik.TO jest MOJE.Nie uzywam personaliów.gdy piszę o emocjach tak silnych…NIE WSZYSTKO NA SPRZEDAŻ.Ale własnie przed chwilka zrozumiałam…..jak niewiele znaczę,,,,,,Jak NIC nie znaczę.A zadałm pytanie:KIM JESTEM.Dziękuję za jasną odpowiedź:NIKIM.

Czas dorosnąć.Czas zamknąć w jakimś ciemnym zakamarku tę naiwną małą dziewczynkę,która chce pochylać sie nad nieszczęsną duszą,nad złamanym kwiatkiem,nad chorym zwierzątkiem,nad połamanym sercem……a sama płacze po kątach,bo nie ma komu opowiedziec o sobie….Pół  biedy,gdy mi źle……Z tym daje rade.Ale,gdy jestem szczęśliwa….jakoś nie mam komu wyćwierkać o tym…..Ale kogo to……

POINTA: Jest mi źle.To FAZA I.

FAZA II:Jutro będę wkurzona.

FAZA III………..moja słodka tajemnica.

 


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: