Szef niemieckiego kontrwywiadu: Mamy ponad sto wskazówek, że wśród uchodźców w Niemczech są terroryści Państwa Islamskiego. Europę czeka krwawa łaźnia?//MÓJ KOMENTARZ: co to znaczy”zminimalizować ryzyko” …ono powinno być równe zeru,czyli NIE  powinno być go wcale…To po pierwsze…Ale po drugie to zaczynam się obawiać, że nawet ,gdy popłynie krew,tj. nastąpi  tytułowa krwawa łaźnia….te typy będą minimalizować słowa krytyki  i oburzenia…Przecież ci biedni najeźdźcy, hercliświlkomen…serdecznie zapraszani  goście są w stresie i wiele im trzeba wybaczyć…W głowie mi się nie mieści głupota lewackich miłośników ubogacania…Wiem jedno: nie będę się flagować w niemieckie barwy na fb ani w życiu, nie będę wymachiwać konstytucjami ni traktatami, nie będę łkać,ze jestem berlińczykiem, monachijczykiem,drezdenerem czy innym bremeńczykiem…Nauczmy się nazywać rzeczy po imieniu….Kłamstwo to kłamstwo, zdrada to zdrada, głupota to głupota, arab to najeźdźca i bandyta…mówię o tym ,co teraz dzieje się w Europie…Mam prawo do własnego zdania…nie muszę być poprawna politycznie.Nie ma takiej siły, która mnie zmusi do mówienia  bzdur, półprawd czy kłamstw na temat inwazji imigrantów z Afryki i Azji. Kropka.

Królowa Margot.Striptiz

Hans-Georg Maaßen sugeruje, że właśnie do IS należała trójka terrorystów, których niemieckie służby zatrzymały w ostatnim tygodniu w czasie przygotowywania ataku w Berlinie.

Źródło: Szef niemieckiego kontrwywiadu: Mamy ponad sto wskazówek, że wśród uchodźców w Niemczech są terroryści Państwa Islamskiego. Europę czeka krwawa łaźnia?

View original post


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: