..pół roku :)

Nooo i dziś mija pół roku  żywota  Mistrza i Małgorzaty…Taki Mistrza i mój,Małgorzaty blog….Ostatnio bardziej mój…za względu na ….nie wiem….nazwijmy to:chwilową nieobecność Mistrza…no cóż….Bywa.

….małe podsumowanko???Nie bede sie pałować jakoś specjalnie statystykami…ale prawie 6,000 wejść cieszy….Obecnośc czytaczy z 21(OCZKO!!!) panstw cieszy….Polska …to oczywiste…..2.miejsce na pudle:SZWECJA(590 wejsc….dziękuję),3.miejsce na pudle:USA(323 wejścia,dzięki)….4.miejsce za pudłem juz: NIEMCY….potem kolejno:Australia,Norwegia,Austria,Irlandia,Kuwejt,Wielka Brytania,Francja,Canada,Rosja,Szwajcaria,Włochy,Belgia, Bahrain,Meksyk, Guernsey,Cypr,Holandia :))))Ech…..cieszy mnie,ze  z tak czasem odległych miejsc ktoś zagląda:)) To prawie 1,000 wejśc na miesiąc….Jak na takie dyrdymałki……naprawde jestem zadowolona….W koncu to tylko pół roku…….No to juz się nacieszyłam….TERAZ DO ROBOTY…..Grześ czeka na książkę………………..

……..i dziękuję wszystkim .

Acha……zachęcam do….komentowania TU na blogu…..Krytyka mile widziana…Nie jestem typem NARCYZA zapatrzonego w swój „geniusz”……Dusza delikatna,ale bez przegięć…Chcę znać prawdę,a nie „ubrązowione” oceny….Z góry …ZA SZCZEROŚĆ dziękuję . 4x M


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: