Brak mi……

Do braku sexu jestem w stanie się przyzwyczaić…..Wiem,że piszę COŚ,o co się nie podejrzewałam w najczarniejszych snach…..Może wmawiam to sobie na tyle skutecznie,że uwierzyłam,iż bez sexu da się zyć…..Natomiast BEZ PRZYTULANIA SIE…..nie umiem…..Boli mnie całe ciało…..
Jestem złozona z milionów atomów,które wołają,błagają:przytul nas do kogos,bo umieramy…
Każdy normalny człowiek powinien przytulić się tak średnio 24 razy na dobę….Bez tego NIE da sie żyć…Tak całym ciałem,tak w przelocie,w windzie,przy śniadaniu,przy krojeniu marchewki,w łóżku,na kanapie,w samochodzie,na łące……WSZĘDZIE i długo,krotko,w zwarciu i muśnięciem,spojrzeniem,uściskiem dłoni,przez telefon i osobiście,pocałunkiem ,bezgłośnie i z perlistym śmiechem…..w KAŻDY MOZLIWY SPOSÓB i w KAŻDYM WYMIARZE CZASOWYM…..Ech….
NIE umiem żyć BEZ przytulania….Boli mnie ciało……Umieram.


2 responses to “Brak mi……

  • bożenah

    Wszystko jest wazne, ale masz rację przytulanie to coś ….cudownego. Wam przeczucie za rogiem ktoś lub cos się czai……i czeka na Ciebie i …..przytulanie TWOJE I CIEBIE.

    • margot2you

      …już chyba lepiej,żeby się nic nie czaiło i NIKT…..Wyczerpałam limit…zakochań…Wiecej NIE chcę…. A co do …przytulania podtrzymuję:umieram z braku…..Ale jestem wybredna….KONIEC z jakimiś niemądrymi historiami. :/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: