Poczet pachruści…..cz.X WAMPIR EMO

Istnieją na tym świecie…WAMPIRY EMO.Ci to już Miszczowie są w wysysaniu pozytywnej energii.Oferujesz im czas,dobre słowo,emocje w sensie współodczuwania, współprzeżywania smutków i radości…no bywa,że i uczucie.Z pozoru wszystko jest OK.Tyle,że WAMPIRY EMO mają dla nas czas tylko wtedy,gdy sami czegoś potrzebują.No i w miłych zdawałoby się chwilach własnego wyciszenia,w przerwach własnego rozedrgania,potrafią przywalić w samo centrum splotu słonecznego…tak na wysokości żołądka.Boli,oj boli.I,żeby była jasność:nie mówimy o przemocy fizycznej…Mówimy o wysysaniu energii,o niszczeniu w nas emocji…tych pozytywnych,o anemii uczuć…..
Najgorzej jest z naszego punktu widzenia,gdy WAMPIR EMO wyssie z nas całą tę pozytywną energię…Odchodzi bowiem zdziwiony:Zmieniłaś się…byłas kiedyś taka radosna…Co się z Toba stało…???Nie masz siły…Nie masz pomysłu,ochoty na wspólne chwile…?! Odchodzi więc zniesmaczony,poirytowany,że jesteśmy blade,milczące,może trochę śpiące……Odchodzi tam,gdzie dostanie nową porcję świeżej energii…

POINTA:WAMPIR EMO to typ nierokujący.Chyba,że….WYSYSANA zna się na autotransfuzji i…lubi WAMPIRA EMO.Ba.Kocha Go nawet.No cóż,gdy w grę wchodzą uczucia…bywa różnie.
Ja tam ostatnio mam anemię emo i nie sądzę,żebym była smacznym kąskiem dla WAMPIRA EMO.Żarcik,żarcik.
Jednak na wszelki wypadek najadam się czosnku,biegam z osionowym kołkiem w torebuni,a w mojej Bereccie 98 same srebrne kule.UWAGA:Strzelam bez ostrzeżenia!!!


2 responses to “Poczet pachruści…..cz.X WAMPIR EMO

  • bożenah

    Tu coś muszę napisać.Bierze zaangażowanie,czas,zaufanie i najważniejsze nasza miłość.Bierze….nic nie dając.
    Jak przywali w splot słoneczny zginasz się i przez chwilę nic nie słyszysz,nic, nie czujesz, nic nie widzisz…i tylko łzy…łzy czujesz na policzkach.
    Ale kierowana instynktem samozachowawczym już wiesz,że musisz się wyprostować i nie dać nic więcej z siebie utoczyć, bo za każdym razem…tylko gorzej jest.
    Wampir EMO uważa siebie za najcudowniejszego … CENTRUM ŚWIATA- to ON . Jego przekonania, wizje,potrzeby i bóle wszelkie, to rzecz priorytetowa. Dużo by pisać…szkoda czasu , pomysł autorki przedni….czosnek, kołek osinowy…strzał eee…… w …ostateczności

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: