…staram się…..

Powielająć CIĄGLE I WCIĄŻ te same okołopolityczne linki,wstawiając takież posty,prowadzące do większego lub mniejszego bicia piany,a więc kolejnego powielania tym razem …banałów,mniej lub więcej celnych komentarzy….NIE uprawiany polityki,nie jesteśmy publicystami wielkiej miary,komentatorami i wszechwieszczącymi PYTIAMI,nie poprawiamy,nie uzdrawiamy ŚWIATA….tego ogromnego,globalnego ani tego wokół naszej osi….wokół naszych czcigodnych,ale tylko CZTERECH LITER.

Wstawiając,wklejając czy co tam jeszcze robiąc z kilometrami czarnych robaczków,czyli wbitych w klawikord z mniejszą lub większą pasją….liter,cyfr,znaków i emotikonów,tysiącami filmików,zdjęć SWOICH_NIESWOICH….nie podnosimy poziomu  kooltury-sztuki-wiedzy(popularno)naukowej.

Zalewając komuś tablice hektolitrami kawy-herbatki we dwoje,zasypujac czekoladkami-pocałunkami-zyczeniami DOBREGO DNIA_NOCY_POPOŁUDNIA_PODRÓZY_WYPOCZYNKU etc…..oślepiając blaskiem wschodów i zachodów słonca i księżyca,powalając urodą księzniczek-rycerzy-psów-kotków-żabek-koników….słowem nieswiadomych swej popularności istot…..NIE poprawiamy tak naprawde niczego,nie sprawiamy,ze jest POKÓJ na swiecie,ze wszyscy  z nagła sie pokochają…No moze poprawiamy sobie samopoczucie…OCH….ACH…JAK JESTEM LUBIANA…i płeć tu nie gra roli….:)

Wata….cukrowa wata

Guma…guma do żucia

Cukiereczek…lizak na patyku

Ciągutka….co to plomby wyrywa

POPULARNOŚĆ

Czymze jest..Jaka miarą zmierzyc….Czy to TREŚĆ,CEL.METODA???

KIM JA JESTEM…..Tez wstawiam,zarzucam,komentuje,łkam,zanoszę sie śmiechem,przeklinam,zaklinam,rzucam uroki,zalewam…no moze nie  cierpię tych oznaczen i obrazeczków…..pachnie mi chińszczyzna….Kiczem…Lukierkiem,pudrem,słodycza bez miary…..głupotą trochę…..Brakiem własnego JA>>>Brakiem umiejętności powiedzenia czegos OD SIEBIE…tak z wnętrza,z flaków…….

Mam nadzieje,ze wciąz sie odrózniam od  kiczu,chłamu,od zalewu głupoty…..bo we wszystkim jest …PRAWDA.

Gdy pisze,ze kocham….to własnie jestem…ZAKOCHANA.Gdy oznajmiam,ze pragnę….to czuję wiechowską POŻOGĘ NA TLE…Gdy czegoś/kogoś NIE CIERPIĘ…..to pisze to z pasja i iskrami w oczach….Zreszta….zawsze jest PASJA ,no i  ISKRY powróciły…:)

Bo ja mam ciągle w sobie tę dziecięcą naiwność,że PRAWDA zawsze się obroni…..sama.Nawet,gdy ukrywa sie pod szyderstwem i ironią.

U mnie nawet BANAŁ jst prawdziwy.PATOS ,pojawia sie czasem,ale gdy juz jest…..jest do bólu prawdziwy….mój.

Kocham OJCZYZNĘ.

Kocham RODZINĘ.

Kocham TRADYCJĘ.

Kocham HISTORIĘ.

Kocham PRZYJACIÓŁ.

Kocham też KOCHAĆ…i BYC KOCHANĄ….Ale….Ale nie za wszelka cenę.

Umówiłam sie sama ze soba,ze jak sie NIC NIE będzie układać…ODPUSZCZĘ.Więc …ODPUSZCZAM

Bycie samą….NIE singlem….Bycie samą też bywa inspirujące.Mam wiele pasji,mam Przyjaciół.Mam marzenia i plany.Mam też dla czego i kogo żyć. 🙂

I jeszcze…LUBIĘ….PROWOKOWAĆ…..słowem-gestem-zdjęciem-sytuacjami….wszystkim.NIE bawię sie ludźmi.Bawię się…głupotą.

No i ….POINTA:Nie zalezy mi na PUSTEJ POPULARNOŚCI.Lansik bywa zabawny,ale NIE JEST CELEM.Zależy mi na INTERAKCJACH miedzyludzkich.Bo,jak mówię:Czasem ludzie sie mijają i NIC z tego nie wynika.Czasem się spotykają i też NIC  z tego nie wynika…A czasem WYNIKA WSZYSTKO.Nie mowię teraz o  moim realnym życiu.NIE WSZYSTKO w nim NA SPRZEDAZ.

Wielu dobrych ludzi spotkałam w sieci.Wielu głupich i złych.Ale to ….jak w życiu.

WAZNE SA JEDNAK…PROPORCJE….uważajcie więc…..PRAWDA i PROWOKACJA…w odpowiednich proporcjach….DOBRO i ZŁO….MIŁOŚC i….jej BRAK. NIE wszystko od nas zalezy…..Ale zalezy wiele. Ja sie staram.Taki stajl.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: